Promo haly Aktuality PROMO HALY investory provedou realizací montované haly od A do Z

Novinky v montovaných halách


PROMO HALY investory provedou realizací montované haly od A do Z

V posledním vydání časopisu Stavební a Investorské noviny 05/2022 vyšel článek o společnosti PROMO HALY s.r.o.

Rozhovor s Petrem Münsterem, jednatelem společnosti PROMO HALY s.r.o., se zaměřuje na představení společnosti a čím se společnost zabývá - tedy segmentem montovaných hal a všech aktivit spojených s průmyslovou výstavbou. Společnost provede investory procesem realizace od A do Z a zajistí pro ně vhodné řešení na klíč.

Redaktora zajímalo zejména na jaké typy hal se specializujeme, jaké faktory ovlivňují cenu montované haly, dále jaké služby nabízíme a v neposlední řadě, které stavby právě montujeme. Poslední otázka směřovala na konkrétní cíle, čeho chce společnost PROMO HALY s.r.o. dosáhnout.

Veškeré odpovědi a další zajímavosti z odvětví montovaných hal naleznete v článku.

Investorské noviny - Realizace montované haly od A do Z

Další aktuality

Montované haly jsou fenomén

V posledním vydání časopisu Konstrukce 08/2022 vyšel článek od společnosti PROMO HALY s.r.o. Článek se zaměřuje na rychlou výstavbu v segmentu montovaných hal a příkladem je práce dokončená hala v Holešově pro společnost BM plus s.r.o. Společnost představí svou referenci - skladovou halu 20x84m výšky 8,2m v atice. Technicky hala je v článku popsána do detailu, jak střešní plášť, konstrukce a opláštění.

Předali jsme skladovou halu v Holešově

Ke konci července 2022 jsme dokončili kompletně bez vad skladovou montovanou halu v Holešově pro BM plus s.r.o. Holešov. Společnost se zabývá zpracováním papíru a z nich vyrábí spoustu toaletních výrobků do domácností a průmyslu. Tato montovaná skladová hala po úplném dokončení bude od září sloužit jako jeden z mnoha expedičních skladů společnosti.

Stavíme skladovou halu v Ostravě

V červenci 2022 jsme zahájili stavbu v Ostravě. Jedná se o atypickou skladovou halu pneumatik pro Pneuservis. Skladová hal je rozměru 22x22m výšky 6,8m. Hala je atypická tím, že se staví na původní železobetonový skelet, který dříve sloužil jako 50m věž pro nedaleký hlubinný Důl Petra Bezruče. Stávající železobetonová konstrukce je tvaru oktagonu.

Stavba skladu jednoduše

V posledních letech výrazně vrostla poptávka po montovaných skladovacích halách. Příčin je hned několik. Montované skladové haly jsou díky jednoduchosti svého konstrukčního řešení a rychlosti výstavby ideální řešením pro toho investora, který hledá rychlé vyřešení svého problému s nedostatečnou skladovou kapacitou za pokud možno co nejnižší cenu. Očekává kvalitní provedení stavby, s dobrými tepelně izolačními vlastnostmi, dlouhou životností a odpovídající požární odolností. To vše mu nabízí montovaná hala. Přitom nepotřebuje téměř žádnou údržbu.


Kovářská 126/21
767 01  Kroměříž
poptavky@promohaly.cz
+420 733 461 817
Menu