Promo haly PromoBlog

PromoBlog / Vše o montovaných halách


Předali jsme skladovou halu pro výrobu destilátů Veselý Grunt Janová

Realizace
Skladová hala Veselý Grunt Janová

V dubnu 2024 jsme dokončili a bez vad předali montovanou halu v Janové nedaleko Vsetína pro společnost Veselý Grunt s.r.o. Hala rozměru 18,0 x 24,0 m, výšky 6,2 m v okapu, bude sloužit jako skladové zázemí firmy specializující se na prodej a výrobu ovocných destilátů a povidel.


Hledáme nové kolegy na pozici svářeč ocelových konstrukcí

Novinky
Svářeč ocelových konstrukcí

Nabízíme pracovní pozice v úspěšné stavební firmě PROMO HALY s.r.o. Jsme dynamicky se rozvíjející se společnost, zabýváme se projekcí, výrobou a montáží hal. Nabízíme pozici svářeč ocelových konstrukcí.


Předali jsme několik hal v Chropyni, Přerově, Kroměříži, Hůrách u ČB a Přerově

Realizace
Administrativní prosklená hala X Shift Chropyně

Na konci března a začátkem dubna 2024 jsme předali několik realizací k dokončení či užívání našim zákazníkům. Jedná se o zakázky administrativní hala v Chropyni pro společnost X Shift, dále prodejně skladová hala pro společnost Kružík v Kroměříži, servisní a prodejní halu pro Jiřího Borovku v Hůrách a skladovou halu pro SIST Trading v Přerově.


Montovaná dílna pro rozvoj potřeby vaší firmy

Novinky
Montovaná dílna pro zemědělskou techniku

Každá úspěšná firma ví, že je nezbytné neustále inovovat a přizpůsobovat se změnám na trhu. Jedním z klíčových faktorů růstu a úspěchu je schopnost efektivně reagovat na nové výzvy a potřeby zákazníků. Jednou z cest je zřízení montované dílny pro rozvoj firmy.


Předali jsme menší halu na měření emisí v Kroměříži

Realizace
Hala pro měření emisí Kroměříž

V březnu 2024 jsme za týden dokončili a bez vad předali halu v Kroměříži. Hala menšího rozměru 5,5x7,3 m s výškou 4,4 m v okapu bude sloužit jako servis pro měření emisí osobních automobilů. Hala je součástí STK a měření emisí Autoshop Paulus s.r.o.


Předali jsme skladovou halu pro zahradní a lesní techniku Turpil v Třinci

Realizace
Hala Turpil Třinec

V lednu 2024 jsme dokončili a bez vad předali halu v Třinci. Hala rozměru 15x19,5 m s výškou 4,2 m v okapu, bude sloužit jako skladové a servisní zázemí firmy specializující se na prodej a servis zahradní a lesní techniky, kterou prodává přes svůj e-shop.


Předali jsme výrobní halu s mostovým jeřábem ve Zlíně

Realizace
Kovovýroba Dobeš Zlín interiér

Koncem roku 2023 jsme dokončili montovanou halu ve Zlíně Lůžkovicích pro společnost Marek Dobeš. Hala bude sloužit jako výrobní hala s mostovým jeřábem 5t. Nová hala bude sloužit hlavně pro rostoucí potřeby kovovýroby.


Předali jsme skladovou halu BAUER Logistic v Chebu

Realizace
Skladová hala Bauer Cheb se zázemím

V prosinci 2023 jsme dokončili kompletně bez vad skladovou montovanou halu se zázemím v Chebu pro společnost BAUER Logistic s.r.o.. Společnost se zabývá spedicí a přepravou zboží pomocí vlastního vozového parku. Hala bude sloužit jako skladová hala.


Vývoj cen a novinky, které se udály v roce 2023 v montovaných halách

Novinky
Vývoj cen stavebních materiálů

Výstavba montovaných hal v Česku zažívala před lety nebývalý boom a neustále se budovala další logistická centra, sklady, výrobní haly, showroomy, prodejny a servisy či autosalony. Nyní díky zpomalení ekonomiky došlo k mírnému útlumu i ve výstavbě hal.


Předali jsme výrobní halu ve Spálově u Nového Jičína

Realizace
Administrativně výrobní hala Spálov

Začátkem listopadu 2023 jsme dokončili a bez vad předali halu v obci Spálov. Hala rozměru 15x36m s výškou 4,3m v okapu, bude sloužit jako zázemí firmy specializující se na výrobu a montáž vysoce kvalitních krbových kamen se zaměřením na náročné zákazníky.


V Chropyni se staví nová administrativní hala

Články
Článek Konstrukce PROMO HALY 2023

V posledním vydání časopisu Konstrukce 05/2023 vyšel článek od společnosti PROMO HALY s.r.o. Článek se zaměřuje na výstavbu montované administrativní haly v Chropyni. Společnost představuje svou referenci - luxusní administrativní halu rozměru 13x17m výšky 7,3m v atice.


Předali jsme skladovou halu RegioJet v Malešicích u Prahy

Realizace
Hala RegioJet

Začátkem září 2023 jsme dokončili montovanou halu v Malešicích u Prahy, investorem byla přepravní společnost RegioJet a.s. Hala bude sloužit jako skladová hala a depo společnosti. Halu jsme předali za rekordních 15 dnů, nástup byl 24.8.2023 a předání bez vad 7.9.2023!


Ocelové konstrukce hal a jejich odolnost vůči povětrnostním vlivům

Články
Rámová ocelová konstrukce

Ocelové konstrukce montovaných hal získaly v poslední době velkou popularitu, díky trvanlivosti, odolnosti , dají se různě upravovat a přizpůsobovat. Jsou ovšem vystaveny různým povětrnostním vlivům, které mohou ovlivnit jejich bezpečnost a životnost.


Předali jsme přístavbu prodejní haly v Bohušovicích nad Ohří

Realizace
Přístavba prodejní haly Kaválek

Začátkem září 2023 jsme dokončili montovanou halu v Bohušovicích nad Ohří nedaleko Litoměřic. Investorem byl Ondřej Kaválek. Hala bude sloužit jako prodejní hala a rozšiřuje prostory investora. Dokončení haly včetně elektroinstalace je naplánovaná na konec září.


Inovace ve výrobě ocelových konstrukcí pro lepší odolnost a trvanlivost

Novinky
Svařovací roboti konstrukcí

Zásluhou vysoké pevnosti a odolnosti se ocelové konstrukce staly rozhodujícími prvky ve stavebnictví a průmyslu, a to převážně díky značným inovacím ve výrobě ocelových konstrukcí, ke kterým došlo během posledních let. Inovace tvoří nedílnou složku oblasti ocelových konstrukcí.


Předali jsme zrekonstruovanou halu v Provodově

Realizace
Rekonstrukce pláště ZAKO Turčín Provodov

Koncem srpna 2023 jsme dokončili rekonstrukci pláště původní haly typu HARD Jeseník v obci Provodov u Zlína. Investorem byla společnost ZAKO TURČÍN, spol. s.r.o., která se zabývá zámečnickou výrobou. Hala je propojena se sousední lakovnou a slouží jako dosušovací část lakovací linky.


Předali jsme skladovou halu v Mariánských Lázních

Realizace
Skladová hala Mariánské Lázně

Koncem července 2023 jsme dokončili montovanou halu v Mariánských Lázních, investorem byla stavební firma Miroslav Opava. Hala bude sloužit jako skladová hala k pronájmu. Dokončení haly včetně podlahy a elektroinstalace je naplánovaná na konec srpna.


Hledáme nové kolegy na pozici montér

Novinky
Montáž panelů

Nabízíme pracovní pozice v úspěšné stavební firmě PROMO HALY s.r.o. Jsme dynamicky se rozvíjející se společnost, zabýváme se projekcí, výrobou a montáží hal pro nejrůznější využití od autosalonů, skladů, servisů až po montáž samotné ocelové konstrukce či opláštění železobetonových konstrukcí. Nabízíme pozice stavební montér.


Předali jsme hasičskou zbrojnici pro obec Raškovice

Realizace
Halo pro SDH Raškovice s vraty

Koncem června 2023 jsme dokončili montovanou halu v Raškovicích pro sdružení dobrovolných hasičů - SDH, investorem byla samotná obec Raškovice. Hala bude sloužit jako zázemí pro SDH a to hlavně pro výjezdová a hasicí vozidla místního spolku včetně přilehlého skladu.


V Uherském Hradišti vyrostla nová výrobní hala firmy ALTECH

Články
V Uherském Hradišti vyrostla nová výrobní hala firmy ALTECH

V posledním vydání časopisu Stavební a Investorské noviny 05/2023 vyšel článek od společnosti PROMO HALY s.r.o. Rozhovor s Ing. Petrem Dostálem, obchodním manažerem společnosti PROMO HALY s.r.o., se zaměřuje na představení nové reference Altech v Uherském Hradišti, kterou společnost předala investorovi během května 2023.


Video skladové haly pneumatik Pneuservis Dužík Ostrava

Videa

Video zachytává kompletně dokončenou montovanou skladovou halu pro pneumatiky pro společnost Pneuservis Dužík a je o rozměru 22x22m s výškou 6,5m. Hala slouží jako sklad pneu pro zákazníky servisu.


Předali jsme administrativně výrobní halu Washina Chvalčov

Realizace
Hala Washina Chvalčov

Začátkem června 2023 jsme dokončili montovanou halu ve Chvalčově u Bystřice pod Hostýnem pro společnost WASHINA engineering, s.r.o. Hala bude sloužit jako dvou patrová administrativní a výrobní hala s mostovým jeřábem 5t.


Předali jsme výrobní halu Altech v Uherském Hradišti

Realizace
Výrobní montovaná hala Altech 2

V květnu 2023 jsme dokončili kompletně bez vad výrobní montovanou halu se zázemím pro závodní jídelnu v Uherském Hradišti pro společnost ALTECH spol.s r.o. Společnost je největší český výrobce kompenzačních zařízení pro imobilní osoby s více než 30-letou tradicí.


Video skladové haly hutního materiálu Tritreg Třinec

Videa

Video zachytává kompletně dokončenou montovanou dvou lodní skladovou halu se dvěma mostovými jeřáby 5t pro společnost TRITREG – TŘINEC, s.r.o.. Hala je v Třinci a je rozměru 36x37m vysokou 11,8m.


Předali jsme přístavbu výrobní a skladové haly Chytil Otrokovice

Realizace
Výrobní a skladová hala Chytil Otrokovice

Začátkem května 2023 jsme dokončili montovanou halu v Otrokovicích pro společnost Kalírna Chytil. Hala bude sloužit jako skladová a výrobní hala. Společnost se zabývá tepelným a chemicko-tepelným zpracováním kovů.


Video servisní montované haly v ČSAD Přerov

Videa

Video zachytává průběh stavby a kompletně montovanou servisní halu pro nákladní automobily a autobusy po dokončení. Hala je v Přerově a je rozměru 24x22m vysokou 8,1m.


Rychlost výstavby montované výrobní haly

Poradna
Montáž ŽB konstrukce

I přes neočekávané vlivy v minulých letech na ekonomiku odvětví montovaných hal vykazuje stále vysoká čísla realizovaných staveb. Nároky společnosti na široký sortiment s sebou přinesly potřebu navýšit skladovací kapacity výrobních podniků tak, aby reflektovala zvýšenou poptávku v sektoru. Tato situace vede nejen výrobní společnosti k investicím do navýšení výrobních či skladových prostor.


Předali jsme skladovou a administrativní halu u Plzně

Realizace
Ocelová konstrukce administrativní haly Plzeň

V polovině dubna 2023 jsme dokončili a předali investorovi montovanou skladovou halu a také ocelovou konstrukci pro budoucí administrativní budovu v Plzni. Jedná se o 2 samostatné montované haly propojené krčkem. Skladová hala je opláštěna sendvičovými panely a doplněna vrata a světlíkem. Administrativní hala je navržena tak, aby zapadla do rázu vesnice.


Realizace montované skladové haly krok po kroku

Poradna
Skladová hala

Poptávka po montovaných skladových halách v České republice od počátku 21. století výrazně vzrostla a její trend je stále rostoucí. Za jeden z hlavních důvodů tohoto faktu je považován nižší index zastavěnosti skladových hal v porovnání se zbytkem západní Evropy. Montované skladové haly jsou ideálním řešením pro investory řešící problém s nedostatečnou skladovou kapacitou.


Předali jsme skladovou halu v Třinci

Realizace
Skladová hala Třinec

V polovině března 2023 jsme dokončili a předali investorovi montovanou skladovou halu v Třinci. Hala je dvoulodní se dvěma mostovými jeřáby 5t a nezvyklé výšky 11,8m, hala bude sloužit jako sklad převážně ocelových drátů a výrobků z nich. Hala je napojena na stávající výrobní halu a ještě čeká na dokončení ze strany investora a to zhotovení podlahy a elektro-instalace. Tato montovaná hala bude dokončena během května 2023.


Nový konfigurátor montovaných hal

Novinky
Nový konfigurátor montovaných hal

Naše společnost PROMO HALY s.r.o. přináší pro své zákazníky a investory zbrusu nový konfigurátor montovaných hal HiStruck. Součástí konfigurátoru jsou nově předdefinované šablony PROMO, které jsou na našem webu provázány s ceníkem. Zakázník si tedy prohlídne 3D halu, na kterou má základní cenu, a může si měnit zadání dle svých představ. Dále jsou součástí další předdefinované šablony a nakonec prázdné šablony pro tvořivé zákazníky.


Jak se správně starat o montovanou halu

Poradna
Návod na údržbu haly

Montované a údržba haly je důležitá pro dlouhodobou životnost haly. Je nutné udržovat v dobrém stavu všechny části, některé vyžaduje předepsaná norma k určité části montované haly. V tomto článku vás provedeme jak se starat o konstrukci, panely, plechy, okapy, vrata, okna a celkově o vaši montovanou halu.


Předali jsme montovanou prodejní halu v Přerově

Realizace
Prodejní hala Přerov

Začátkem března 2023 jsme dokončili a předali investorovi montovanou prodejní halu v Přerově. Hala bude sloužit jako prodejna na různé typy interiérové podlah. Součástí haly bude i malý sklad, showroom a zázemí pro vedení firmy. Hala ještě čeká na dokončení ze strany stavební firmy. Tato montovaná hala bude otevřena pro veřejnost od června 2023.


Předali jsme montovanou část servisní haly v Přerově

Realizace
Servisní hala ČSAD Přerov

Začátkem roku 2023 jsme dokončili montovanou halu v Přerově pro společnost ČSAD Ostrava a.s. Hala bude sloužit jako servis nákladních aut a autobusů. Společnost se zabývá dopravou jak nákladní, tak autobusovou dopravou. Hala ještě čeká na dokončení ze strany stavební firmy a to zhotovení podlahy, elektro-instalace a vestavby na patro.


Předali jsme protipožární dělící příčku v hale v Lanžhotě

Realizace
Dělící protipožární příčka

V Lanžhotě pro místní firmu E.D.C. s.r.o. jsme před Vánoci 2022 dokončili dělící protipožární příčku z minerálních sendvičových panelů. Součástí dělící příčky ze sendvičových panelů byly sekční vrata s integrovaným vstupem. Konstrukce má požární odolnost R30 minut.


Video skladové haly se železobetonovou konstrukcí v Holešově

Videa

Video zachytává průběh stavby a kompletně montovanou skladovou halu po dokončení. Hala je v Holešově a je rozměru 20x84m vysokou 8,3m.


Montované haly jsou fenomén

Články
Konstrukce - odborný časopis pro stavebnictví a strojírenství

V posledním vydání časopisu Konstrukce 08/2022 vyšel článek od společnosti PROMO HALY s.r.o. Článek se zaměřuje na rychlou výstavbu v segmentu montovaných hal a příkladem je práce dokončená hala v Holešově pro společnost BM plus s.r.o. Společnost představí svou referenci - skladovou halu 20x84m výšky 8,2m v atice. Technicky hala je v článku popsána do detailu, jak střešní plášť, konstrukce a opláštění.


Předali jsme skladovou halu v Holešově

Realizace
Montovaná skladová hala

Ke konci července 2022 jsme dokončili kompletně bez vad skladovou montovanou halu v Holešově pro BM plus s.r.o. Holešov. Společnost se zabývá zpracováním papíru a z nich vyrábí spoustu toaletních výrobků do domácností a průmyslu. Tato montovaná skladová hala po úplném dokončení bude od září sloužit jako jeden z mnoha expedičních skladů společnosti.


Stavíme skladovou halu v Ostravě

Realizace
Skladová montovaná hala

V červenci 2022 jsme zahájili stavbu v Ostravě. Jedná se o atypickou skladovou halu pneumatik pro Pneuservis. Skladová hal je rozměru 22x22m výšky 6,8m. Hala je atypická tím, že se staví na původní železobetonový skelet, který dříve sloužil jako 50m věž pro nedaleký hlubinný Důl Petra Bezruče. Stávající železobetonová konstrukce je tvaru oktagonu.


PROMO HALY investory provedou realizací montované haly od A do Z

Články
Investorské noviny - Realizace montované haly od A do Z

V posledním vydání časopisu Stavební a Investorské noviny 05/2022 vyšel článek o společnosti PROMO HALY s.r.o. Rozhovor s Petrem Münsterem - jednatelem společnosti se zaměřuje na představení společnosti a čím se společnost zabývá, a tedy segmentem montovaných hal a všech aktivit spojených s průmyslovou výstavbou.


Stavba skladu jednoduše

Poradna
Skladová montovaná hala

V posledních letech výrazně vrostla poptávka po montovaných skladovacích halách. Příčin je hned několik. Montované skladové haly jsou díky jednoduchosti svého konstrukčního řešení a rychlosti výstavby ideální řešením pro toho investora, který hledá rychlé vyřešení svého problému s nedostatečnou skladovou kapacitou za pokud možno co nejnižší cenu. Očekává kvalitní provedení stavby, s dobrými tepelně izolačními vlastnostmi, dlouhou životností a odpovídající požární odolností. To vše mu nabízí montovaná hala. Přitom nepotřebuje téměř žádnou údržbu.


Cena montované haly

Poradna
Faktory ovlivňující cenu montované haly

V uplynulé dekádě jsme zaznamenali zvýšenou poptávku po stavbě montovaných hal. Bylo tomu z důvodu ekonomické konjunktury, rozvoje průmyslu a celkově příznivé situaci na trhu. V době Covidu se situace poněkud změnila. Zájemci o výstavbu hal začali více rozmýšlet svou investici, její rentabilitu a celkovou návratnost, rychlost výstavby a její flexibilitu, která se promítne do ceny každé haly.


Zdražování ve stavebnictví v návaznosti na světové události

Novinky
Zdražování ve stavebnictví

Stavebnictví a jeho část – montované stavby či haly – je jedno z odvětví, na které mají velký vliv přirozené hospodářské cykly. Klasickým jevem v nich je střídání recese s konjunkturou. Dalšími výraznými faktory, které mají vliv na stavebnictví a de facto ovlivňují cykly, jsou přírodní katastrofy či války.


Připravujeme opláštění skladu v Holešově

Realizace
Železobetonová konstrukce Holešov

Na letošní jaro chystáme realizaci velké skladové haly. V loňském roce byla postavena betonová konstrukce a letos se pustíme do kompletního dokončení stavby.


Nový web profesionálních montovaných hal

Novinky
Profesionální montované haly

Naše společnost připravuje pro své zákazníky zbrusu nový web, který se skládá z několik důležitých částí, které bude řešit nejeden návštěvník našeho webu.


Nezávazná poptávka

Vyplňte telefonní číslo v platném formátu.

Opiště kontrolní kód (CAPTCHA).

Vyplňte e-mailovou adresu v platném formátu.

Osobní data spravujeme v souhladu se zásadami ochrany osobních údajů.

Zadat poptávku Konfigurovat

Přijali jsme Vaši poptávku

Těší nás Váš zájem o dodávku ocelové haly od firmy PROMO HALY s. r. o.. Vaše poptávka byla zaregistrována.

V e-mailové zprávě naleznete stručné shrnutí poptávané konfigurace.

Nabídku zpracujeme do pěti pracovních dnů a ozve se Vám některý z obchodníků.

Kde nás najdete?

Kontakt

Moravská 2864/63
767 01  Kroměříž
+420 728 305 164
poptavky@promohaly.cz
Menu