Promo haly Materiály Vrata

Vrata do montované haly


Vrata jsou součástí každé výrobní, skladové, servisní haly. Vrata jsou základní prvkem výplní otvorů, které zabezpečují logistiku mezi exteriérem a interiérem haly. Mezi nejčastěji používanéí vrata patří sekční vrata s klasickou tloušťkou 40mm sendvičového panelu, lze je vyrobit od rozměru 1,6x2,0m až po 7m šíře a 7m výšky. Na zakázku lze vyrobit defato jakýkoliv rozměr, ovšem od určitého rozměru se mění systém otevírání a mechanismu. Největší vrata jsou hangárová vrata.

Typy vrat pro montované haly

Vrata pro průmyslové stavby a montované haly jsou důležitým prvkem, který ovlivňuje nejen bezpečnost a estetiku objektu, ale také funkčnost. Vrata se dělí podle designu, způsobu otevírání, dle použitého materiálu či schopnosti izolace. Mezi nejčastější typy vrat patří vrata sekční, rolovací, posuvná, dvoukřídlá, hangárová, rychloběžná a výklopná. Každý typ vrat má své výhody a nevýhody, které je třeba zvážit při výběru vhodného řešení pro konkrétní průmyslovou stavbu. Následující odstavce blíže charakterizují jednotlivé typy vrat, které lze použít pro montované haly.

Základní typy vrat:

Většina vrat se na hale vyskytuje v několika typech a mnoha provedeních, lze je ovládat mechanicky, elektricky, či gravitačně (protipožární vrata a rolety)

Vrata lze doplnit o mnoho dalších doplňků jako:

  • bezpečnostní prvky,
  • prosklení,
  • integrované dveře
  • límce
  • hydraulické můstky

Servis

Každé vrata se musí servisovat dle Nařízení vlády č. 378 ze dne 12.9.2001, který se stanoví bližší požadavky na bezpečný provoz a používání strojů, technického zařízení, přístrojů a nářadí. Z tohoto nařízení vyplývá, že vrata se musí servisovat autorizovanou osobou minimálně 1x ročně.

Nezávazná poptávka

Vyplňte telefonní číslo v platném formátu.

Opiště kontrolní kód (CAPTCHA).

Vyplňte e-mailovou adresu v platném formátu.

Osobní data spravujeme v souhladu se zásadami ochrany osobních údajů.

Zadat poptávku Konfigurovat

Přijali jsme Vaši poptávku

Těší nás Váš zájem o dodávku ocelové haly od firmy PROMO HALY s. r. o.. Vaše poptávka byla zaregistrována.

V e-mailové zprávě naleznete stručné shrnutí poptávané konfigurace.

Nabídku zpracujeme do pěti pracovních dnů a ozve se Vám některý z obchodníků.

Kde nás najdete?

Kontakt

Moravská 2864/63
767 01  Kroměříž
+420 728 305 164
poptavky@promohaly.cz
Menu