Promo haly Aktuality Nový web profesionálních montovaných hal

Novinky v montovaných halách


Nový web profesionálních montovaných hal

Naše společnost připravuje pro své zákazníky zbrusu nový web, který se skládá z několika důležitých částí, které bude řešit nejeden návštěvník našeho webu:

1. Poptávka – Uspokojíme nejednoho investora zpracovanou cenovou nabídkou díky interaktivnímu poptávkovému formuláři.

2. Produkty – Chystáme o každém produktu – typu halyrozsáhlé informace, aby každý investor našel svůj objekt, halu, showroom a našel o daném typu stavby dostatek základních informací.

3. Case study – Pro úplné nováčky v investování ve výstavbě hal a průmyslových staveb Vás v několika bodech seznámíme, co Vás čeká od záměru po kolaudaci dané haly.

4. Materiály – To bude sekce pro fajnšmekry. Investoři, kteří budou chtít prohloubit své znalosti, se dozvědí na jednom místě veškeré informace o halách, výrobě konstrukcí, typu konstrukcí, jak správně vybrat nátěrové hmoty či kdy už použít pozinkovanou konstrukci. Nebo pokud budou vyšší požadavky na požární odolnost, jaké použít protipožární nátěrové systémy a kdy už je lepší jít do železobetonových konstrukcí. Pak se investoři dozvědí veškeré dostupné informace o výplních – od oken, dveří a vrat, až po světlíky, které tvoří nedílnou součást každé montované haly. Velmi důležitá sekce bude opláštění. Tam se seznámíte jak s levnějšími produkty, tak estetickými fasádami ze skla a bondů.

Vše bude brzy dostupné i s videi a články. Web poroste s námi.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

PROMO HALY – profesionální montované haly

Profesionální montované haly

Další aktuality

Montované haly jsou fenomén

V posledním vydání časopisu Konstrukce 08/2022 vyšel článek od společnosti PROMO HALY s.r.o. Článek se zaměřuje na rychlou výstavbu v segmentu montovaných hal a příkladem je práce dokončená hala v Holešově pro společnost BM plus s.r.o. Společnost představí svou referenci - skladovou halu 20x84m výšky 8,2m v atice. Technicky hala je v článku popsána do detailu, jak střešní plášť, konstrukce a opláštění.

Předali jsme skladovou halu v Holešově

Ke konci července 2022 jsme dokončili kompletně bez vad skladovou montovanou halu v Holešově pro BM plus s.r.o. Holešov. Společnost se zabývá zpracováním papíru a z nich vyrábí spoustu toaletních výrobků do domácností a průmyslu. Tato montovaná skladová hala po úplném dokončení bude od září sloužit jako jeden z mnoha expedičních skladů společnosti.

Stavíme skladovou halu v Ostravě

V červenci 2022 jsme zahájili stavbu v Ostravě. Jedná se o atypickou skladovou halu pneumatik pro Pneuservis. Skladová hal je rozměru 22x22m výšky 6,8m. Hala je atypická tím, že se staví na původní železobetonový skelet, který dříve sloužil jako 50m věž pro nedaleký hlubinný Důl Petra Bezruče. Stávající železobetonová konstrukce je tvaru oktagonu.

PROMO HALY investory provedou realizací montované haly od A do Z

V posledním vydání časopisu Stavební a Investorské noviny 05/2022 vyšel článek o společnosti PROMO HALY s.r.o. Rozhovor s Petrem Münsterem - jednatelem společnosti se zaměřuje na představení společnosti a čím se společnost zabývá, a tedy segmentem montovaných hal a všech aktivit spojených s průmyslovou výstavbou.


Kovářská 126/21
767 01  Kroměříž
poptavky@promohaly.cz
+420 733 461 817
Menu