Promo haly PromoBlog Novinky Nový web profesionálních montovaných hal

Nový web profesionálních montovaných hal


Naše společnost připravuje pro své zákazníky zbrusu nový web, který se skládá z několika důležitých částí, které bude řešit nejeden návštěvník našeho webu:

1. Poptávka – Uspokojíme nejednoho investora zpracovanou cenovou nabídkou díky interaktivnímu poptávkovému formuláři.

2. Produkty – Chystáme o každém produktu – typu halyrozsáhlé informace, aby každý investor našel svůj objekt, halu, showroom a našel o daném typu stavby dostatek základních informací.

3. Case study – Pro úplné nováčky v investování ve výstavbě hal a průmyslových staveb Vás v několika bodech seznámíme, co Vás čeká od záměru po kolaudaci dané haly.

4. Materiály – To bude sekce pro fajnšmekry. Investoři, kteří budou chtít prohloubit své znalosti, se dozvědí na jednom místě veškeré informace o halách, výrobě konstrukcí, typu konstrukcí, jak správně vybrat nátěrové hmoty či kdy už použít pozinkovanou konstrukci. Nebo pokud budou vyšší požadavky na požární odolnost, jaké použít protipožární nátěrové systémy a kdy už je lepší jít do železobetonových konstrukcí. Pak se investoři dozvědí veškeré dostupné informace o výplních – od oken, dveří a vrat, až po světlíky, které tvoří nedílnou součást každé montované haly. Velmi důležitá sekce bude opláštění. Tam se seznámíte jak s levnějšími produkty, tak estetickými fasádami ze skla a bondů.

Vše bude brzy dostupné i s videi a články. Web poroste s námi.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

PROMO HALY – profesionální montované haly

Profesionální montované haly

Další novinky

Nový konfigurátor montovaných hal

Naše společnost PROMO HALY s.r.o. přináší pro své zákazníky a investory zbrusu nový konfigurátor montovaných hal HiStruck. Součástí konfigurátoru jsou nově předdefinované šablony PROMO, které jsou na našem webu provázány s ceníkem. Zakázník si tedy prohlídne 3D halu, na kterou má základní cenu, a může si měnit zadání dle svých představ. Dále jsou součástí další předdefinované šablony a nakonec prázdné šablony pro tvořivé zákazníky.

Zdražování ve stavebnictví v návaznosti na světové události

Stavebnictví a jeho část – montované stavby či haly – je jedno z odvětví, na které mají velký vliv přirozené hospodářské cykly. Klasickým jevem v nich je střídání recese s konjunkturou. Dalšími výraznými faktory, které mají vliv na stavebnictví a de facto ovlivňují cykly, jsou přírodní katastrofy či války.


Nezávazná poptávka

Vyplňte telefonní číslo v platném formátu.

Opiště kontrolní kód (CAPTCHA).

Vyplňte e-mailovou adresu v platném formátu.

Osobní data spravujeme v souhladu se zásadami ochrany osobních údajů.

Zadat poptávku Konfigurovat

Přijali jsme Vaši poptávku

Těší nás Váš zájem o dodávku ocelové haly od firmy PROMO HALY s. r. o.. Vaše poptávka byla zaregistrována.

V e-mailové zprávě naleznete stručné shrnutí poptávané konfigurace.

Nabídku zpracujeme do pěti pracovních dnů a ozve se Vám některý z obchodníků.

Kde nás najdete?

Kontakt

Moravská 2864/63
767 01  Kroměříž
+420 728 305 164
poptavky@promohaly.cz
Menu