Promo haly Aktuality Hledáme nové kolegy na pozici svářeč a montér

Novinky v montovaných halách


Hledáme nové kolegy na pozici svářeč a montér

Nabízíme pracovní pozice v úspěšné stavební firmě PROMO HALY s.r.o. Jsme dynamicky se rozvíjející se společnost a zabýváme se kompletní dodávkou montovaných hal pro nejrůznější využití od autosalonůskladůservisů až po montáž samotné ocelové konstrukce či opláštění železobetonových konstrukcí. Součástí společnosti je výroba ocelových konstrukcí. Sídlíme v Kroměříži, kde máme kanceláře i výrobu.
Pokud máte o práci ve společnosti PROMO HALY s.r.o. zájem, kontaktuje nás v pracovní dobu na E-mailu martina.kyselicova@promohaly.cz či na telefonním čísle +420 728 305 665 nebo kdykoliv na telefonních čísle nebo Emailu uvedeným u konkrétní pozice.

Těšíme se na Vás.

V současné době hledáme kolegy na tyto pozice:

Více o volných pozicích najdete na stránce kariéra.

Montáž panelů

Další aktuality

Video skladové haly se železobetonovou konstrukcí v Holešově

Video zachytává průběh stavby a kompletně montovanou skladovou halu po dokončení. Hala je v Holešově a je rozměru 20x84m vysokou 8,3m.

Montované haly jsou fenomén

V posledním vydání časopisu Konstrukce 08/2022 vyšel článek od společnosti PROMO HALY s.r.o. Článek se zaměřuje na rychlou výstavbu v segmentu montovaných hal a příkladem je práce dokončená hala v Holešově pro společnost BM plus s.r.o. Společnost představí svou referenci - skladovou halu 20x84m výšky 8,2m v atice. Technicky hala je v článku popsána do detailu, jak střešní plášť, konstrukce a opláštění.

Předali jsme skladovou halu v Holešově

Ke konci července 2022 jsme dokončili kompletně bez vad skladovou montovanou halu v Holešově pro BM plus s.r.o. Holešov. Společnost se zabývá zpracováním papíru a z nich vyrábí spoustu toaletních výrobků do domácností a průmyslu. Tato montovaná skladová hala po úplném dokončení bude od září sloužit jako jeden z mnoha expedičních skladů společnosti.

Stavíme skladovou halu v Ostravě

V červenci 2022 jsme zahájili stavbu v Ostravě. Jedná se o atypickou skladovou halu pneumatik pro Pneuservis. Skladová hal je rozměru 22x22m výšky 6,8m. Hala je atypická tím, že se staví na původní železobetonový skelet, který dříve sloužil jako 50m věž pro nedaleký hlubinný Důl Petra Bezruče. Stávající železobetonová konstrukce je tvaru oktagonu.


Kovářská 126/21
767 01  Kroměříž
poptavky@promohaly.cz
+420 733 461 817
Menu