Promo haly Aktuality Video skladové haly se železobetonovou konstrukcí v Holešově

Novinky v montovaných halách


Video skladové haly se železobetonovou konstrukcí v Holešově

Zde si můžete prohlédnout nejen výsledek naší práce, ale i průběh výstavby haly.

Video zachytává průběh stavby a kompletně montovanou skladovou halu po dokončenív Holešově pro BM plus s.r.o.. Hala je v Holešově a je rozměru 20x84m vysokou 8,3m. Hala slouží jako sklad papírových výrobků a tomu odpovídá vysoká požární odolnost konstrukcí i opláštění. Hala je opláštěna sendvičovými panely 120mm, střecha je skládaná s folií typ Combi Roof 220mm. Součástí dodávky byly výplně otvorůzámečnické výrobky (nájezdová rampa, schodiště, žebříky a zastřešení).


Další aktuality

Hledáme nové kolegy na pozici svářeč a montér

Nabízíme pracovní pozice v úspěšné stavební firmě PROMO HALY s.r.o. Jsme dynamicky se rozvíjející se společnost, zabýváme se projekcí, výrobou a montáží hal pro nejrůznější využití od autosalonů, skladů, servisů až po montáž samotné ocelové konstrukce či opláštění železobetonových konstrukcí. Nabízíme pozice svářeč a stavební montér.

Montované haly jsou fenomén

V posledním vydání časopisu Konstrukce 08/2022 vyšel článek od společnosti PROMO HALY s.r.o. Článek se zaměřuje na rychlou výstavbu v segmentu montovaných hal a příkladem je práce dokončená hala v Holešově pro společnost BM plus s.r.o. Společnost představí svou referenci - skladovou halu 20x84m výšky 8,2m v atice. Technicky hala je v článku popsána do detailu, jak střešní plášť, konstrukce a opláštění.

Předali jsme skladovou halu v Holešově

Ke konci července 2022 jsme dokončili kompletně bez vad skladovou montovanou halu v Holešově pro BM plus s.r.o. Holešov. Společnost se zabývá zpracováním papíru a z nich vyrábí spoustu toaletních výrobků do domácností a průmyslu. Tato montovaná skladová hala po úplném dokončení bude od září sloužit jako jeden z mnoha expedičních skladů společnosti.

Stavíme skladovou halu v Ostravě

V červenci 2022 jsme zahájili stavbu v Ostravě. Jedná se o atypickou skladovou halu pneumatik pro Pneuservis. Skladová hal je rozměru 22x22m výšky 6,8m. Hala je atypická tím, že se staví na původní železobetonový skelet, který dříve sloužil jako 50m věž pro nedaleký hlubinný Důl Petra Bezruče. Stávající železobetonová konstrukce je tvaru oktagonu.


Kovářská 126/21
767 01  Kroměříž
poptavky@promohaly.cz
+420 733 461 817
Menu