Promo haly Aktuality Připravujeme opláštění skladu v Holešově

Novinky v montovaných halách


Připravujeme opláštění skladu v Holešově

Na letošní jaro chystáme realizaci velké skladové haly. V loňském roce byla postavena betonová konstrukce a letos se pustíme do kompletního dokončení stavby. Součástí dodávky je letos kompletní opláštění z PIR panelu tl. 120 mm ve dvou firemních barvách investora a to RAL 9007 (stříbrná) a RAL 2003 (oranžová), dále kompletní zámečnické konstrukce (schody, rampy, zastřešení, požární žebříky).

Součástí dodávky je i skládaná střecha Combi roof tl. 220 mm.

Termín dokončení je plánovaný na konec června 2022.

Opláštění montované haly

Další aktuality

Montované haly jsou fenomén

V posledním vydání časopisu Konstrukce 08/2022 vyšel článek od společnosti PROMO HALY s.r.o. Článek se zaměřuje na rychlou výstavbu v segmentu montovaných hal a příkladem je práce dokončená hala v Holešově pro společnost BM plus s.r.o. Společnost představí svou referenci - skladovou halu 20x84m výšky 8,2m v atice. Technicky hala je v článku popsána do detailu, jak střešní plášť, konstrukce a opláštění.

Předali jsme skladovou halu v Holešově

Ke konci července 2022 jsme dokončili kompletně bez vad skladovou montovanou halu v Holešově pro BM plus s.r.o. Holešov. Společnost se zabývá zpracováním papíru a z nich vyrábí spoustu toaletních výrobků do domácností a průmyslu. Tato montovaná skladová hala po úplném dokončení bude od září sloužit jako jeden z mnoha expedičních skladů společnosti.

Stavíme skladovou halu v Ostravě

V červenci 2022 jsme zahájili stavbu v Ostravě. Jedná se o atypickou skladovou halu pneumatik pro Pneuservis. Skladová hal je rozměru 22x22m výšky 6,8m. Hala je atypická tím, že se staví na původní železobetonový skelet, který dříve sloužil jako 50m věž pro nedaleký hlubinný Důl Petra Bezruče. Stávající železobetonová konstrukce je tvaru oktagonu.

PROMO HALY investory provedou realizací montované haly od A do Z

V posledním vydání časopisu Stavební a Investorské noviny 05/2022 vyšel článek o společnosti PROMO HALY s.r.o. Rozhovor s Petrem Münsterem - jednatelem společnosti se zaměřuje na představení společnosti a čím se společnost zabývá, a tedy segmentem montovaných hal a všech aktivit spojených s průmyslovou výstavbou.


Kovářská 126/21
767 01  Kroměříž
poptavky@promohaly.cz
+420 733 461 817
Menu